Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky
Jihočeský kraj -> Kemp FOUSEK

Kemp FOUSEK

Kemp DRÁCHOV
Kemp DRÁCHOV
Kód položky :
410002
Dodací lhůta (Dny):
Skladem

Kemp Dráchov leží v Jižních Čechách mezi městy Soběslav a Veselím nad Lužnicí. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, turistiku i výchozím bodem pro návštěvu přírodních a kulturních památek po širokém okolí. Ubytování v našem kempu nabízí komfort a pohodlí pro každého a je přizpůsobeno také osobám se sníženou pohyblivostí. Kemp tvoří komplex 29-ti plně vybavených dřevěných chatek (kuchyňka, koupelna) s dětským hřištěm, herními prvky a krásným výhledem na hladinu přilehlého rybníka. Lze využít i možnosti stanování na nedalekém břehu řeky Lužnice. Tábořiště je neoplocená travnatá plocha pro zhruba 90 stanů, na které jsou umístěny pouze suché toalety a umyvadla se studenou pitnou vodou. Elektrická přípojka zde není k dispozici. Při návštěvě tohoto kraje doporučujeme navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota, Český Krumlov, Třeboň, Jindřichův Hradec, Chýnovské jeskyně, hvězdárna v Jindřichově Hradci, aquacentrum Soběslav, Veselské pískovny na Vlkově aj.

 

Kemp Fousek leží v Jižních Čechách mezi městy Soběslav a Veselím nad Lužnicí. Je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, turistiku i výchozím bodem pro návštěvu přírodních a kulturních památek po širokém okolí. Ubytování v našem kempu nabízí komfort a pohodlí pro každého a je přizpůsobeno také osobám se sníženou pohyblivostí. Kemp tvoří komplex 29-ti plně vybavených dřevěných chatek (kuchyňka, koupelna) s dětským hřištěm, herními prvky a krásným výhledem na hladinu přilehlého rybníka. Lze využít i možnosti stanování na nedalekém břehu řeky Lužnice. Tábořiště je neoplocená travnatá plocha pro zhruba 90 stanů, na které jsou umístěny pouze suché toalety a umyvadla se studenou pitnou vodou. Elektrická přípojka zde není k dispozici. Při návštěvě tohoto kraje doporučujeme navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota, Český Krumlov, Třeboň, Jindřichův Hradec, Chýnovské jeskyně, hvězdárna v Jindřichově Hradci, aquacentrum Soběslav, Veselské pískovny na Vlkově aj.

Kategorizovaný kemp ****
Adresa kempu 392 01 Soběslav
Telefon +420 241 470 341, +420 602 165 705
Email fousekpsv@volny.cz
Web www.kempdrachov.cz
GPS N 49° 13' 44" E 14° 42' 49"
Doba otevření 31.05. - 30.10.
Rozloha  
   
 

 

Parametry

Kategorizovaný kemp: ****
Kraj: Jihočeský kraj
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

Veletrh CARAVANING Brno 21. - 24. 8. 2021

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 
Partneři
 
 
 
 
 
   

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies