Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky
Liberecký kraj -> RS Star Line Svor

RS Star Line Svor

RS Star Line Svor
RS Star Line Svor
Kód položky :
150004
Dodací lhůta (Dny):
Skladem

Rekreační středisko se nachází na konci obce Svor s výhledem na dominantní horu Lužických hor Klíč. Celková kapacita rekreačního střediska je 280 míst. Klientům zajistíme ubytování v 6 přízemních budovách (bungalovech) s kapacitou 110 lůžek nebo ve 44 dřevěných čtyřlůžkových chatičkách pro 176 osob. V bungalovech nabízíme dvoulůžkové, pěti až šestilůžkové pokoje. Řada pokojů má vlastní sociální zařízení na pokoji. V areálu je k dispozici řada vnitřních společenských místností (12) včetně jídelny se zvukovou a světelnou technikou. Ve středisku je dále možné využít tělocvičnu, party stan, beachvolejbalové, florbalové, betonové a travnaté hřiště, lezeckou stěnu, dětské hřiště, venkovní bazén, aj. Nabízíme ubytovací a stravovací služby (polopenze, plná penze) pro skupiny dětí i dospělých, dále možnost uspořádání svateb, firemních akcí, letních táborů, soustředění či školy v přírodě na klíč, ale uvítáme i hosty na individuální rekreaci. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem. Ve středisku provozujeme kiosek, bar pro večerní posezení. Parkování v areálu je možné zdarma.

RS Star Line SVOR

Rekreační středisko se nachází na konci obce Svor s výhledem na dominantní horu Lužických hor Klíč. Celková kapacita rekreačního střediska je 280 míst. Klientům zajistíme ubytování v 6 přízemních budovách (bungalovech) s kapacitou 110 lůžek nebo ve 44 dřevěných čtyřlůžkových chatičkách pro 176 osob. V bungalovech nabízíme dvoulůžkové, pěti až šestilůžkové pokoje. Řada pokojů má vlastní sociální zařízení na pokoji. V areálu je k dispozici řada vnitřních společenských místností (12) včetně jídelny se zvukovou a světelnou technikou. Ve středisku je dále možné využít tělocvičnu, party stan, beachvolejbalové, florbalové, betonové a travnaté hřiště, lezeckou stěnu, dětské hřiště, venkovní bazén, aj. Nabízíme ubytovací a stravovací služby (polopenze, plná penze) pro skupiny dětí i dospělých, dále možnost uspořádání svateb, firemních akcí, letních táborů, soustředění či školy v přírodě na klíč, ale uvítáme i hosty na individuální rekreaci. Středisko je osvětleno a ozvučeno venkovním rozhlasem. Ve středisku provozujeme kiosek, bar pro večerní posezení. Parkování v areálu je možné zdarma..

Kategorizovaný kemp ***
Adresa kempu Svor 8, 47151 Svor
Telefon +420 777 005 003
Email roman.houska@starline.cz
Web www.starline.cz/rekreacni-stredisko-svor.php
GPS 50.7973289N, 14.5780869E
   
 

Parametry

Kraj: Liberecký kraj
Kategorizovaný kemp: ***
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

Valná hromada AKČR

Termín: 17. 03. 2023 od 11:00 hodin v rámci veletrhu FOR Caravan, Praha Letňany. Pozvánka ke stažení zde.

Výstavy a veletrhy zajišťované Asociací kempů ČR:

3. - 4. března              DOVOLENÁ Ostrava - Černá louka    
17. – 19. března         HOLIDAY WORLD  a FOR Caravan v Praze
18.března                   Valná hromada ASKČR – v rámci FOR Caravan
10. - 11. března          EURORERGION TOUR Jablonec n. Nisou
13. – 16. dubna          REGIONY ČR  + Region tour Lysá n. L.
3. - 5. listopad            CARAVANING Brno

Získejte známku Q – Pečujeme o kvalitu pro svůj podnik a ukažte, že vám na kvalitě služeb záleží. 

Nyní máte možnost o značku kvality zažádat a tím získat konkurenční výhodu před ostatními. Program kvality „Pečujeme o kvalitu“ podporuje rozvoj a zajištění kvality ve službách.  
 
Získat jej mohou poskytovatelé služeb, kteří se neustále zabývají otázkami kvality a každý den dělají maximum v zájmu svých hostů. 
Připojte se i Vy do oficiální české klasifikace kvality služeb! 
 
Více informací naleznete zde.

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 

 

Partneři
 
 
 
 
 
   

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies