Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky
Plzeňský kraj -> Kemp NOVÝ RYBNÍK

Kemp NOVÝ RYBNÍK

Kemp NOVÝ RYBNÍK
Kemp NOVÝ RYBNÍK
Kód položky :
190003
Dodací lhůta (Dny):
Skladem

Kemp Nový rybník se nachází 3 km od historicky významného města Nepomuk v malebné kopcovité krajině jihozápadních Čech. Jeho okolí je protkáno hustou turistickou sítí,která umožňuje přístup k významným stavebním památkám, přírodním zajímavostem, malebným městečkům a místům s lidovou architekturou. Přilehlý rybník nabízí koupání,upravenou pláž včetně brouzdaliště pro nejmenší,dále sportoviště a dětský koutek.Restaurace umístěná přímo v areálu nabízí celodenní stravování včetně prodeje základních potravin. Kemp nabízí ubytování v dřevěných chatách typu Hanika-4 lůžka a Gizela 2-lůžka včetně přistýlky.Chaty jsou vybaveny ledničkou,pro spaní ložním prádlem včetně polštářů a prošívaných dek.Kuchyňka,umývárny,WC,sprchy(mincovní automaty)v provozu 24 hod. jsou společné.V kempu je vyhrazeno 80 míst pro obytné přívěsy s možností připojení na elektřinu(10 A )a místem pro volné stanování. Pro motoristicky založené návštěvníky je po domluvě k dispozici motokrosová trať v Kramolíně ca 5 km.

 

Kemp Nový rybník se nachází 3 km od historicky významného města Nepomuk v malebné kopcovité krajině jihozápadních Čech. Jeho okolí je protkáno hustou turistickou sítí,která umožňuje přístup k významným stavebním památkám, přírodním zajímavostem, malebným městečkům a místům s lidovou architekturou. Přilehlý rybník nabízí koupání,upravenou pláž včetně brouzdaliště pro nejmenší,dále sportoviště a dětský koutek.Restaurace umístěná přímo v areálu nabízí celodenní stravování včetně prodeje základních potravin. Kemp nabízí ubytování v dřevěných chatách typu Hanika-4 lůžka a Gizela 2-lůžka včetně přistýlky.Chaty jsou vybaveny ledničkou,pro spaní ložním prádlem včetně polštářů a prošívaných dek. Kuchyňka, umývárny, WC,s prchy (mincovní automaty) v provozu 24 hod. jsou společné.V kempu je vyhrazeno 80 míst pro obytné přívěsy s možností připojení na elektřinu(10 A )a místem pro volné stanování. Pro motoristicky založené návštěvníky je po domluvě k dispozici motokrosová trať v Kramolíně ca 5 km.

Kategorizovaný kemp ***
Adresa kempu Plzeňská 46, 335 01 Nepomuk
Telefon +420 371 591 336
Email kemp@novyrybnik.cz
Web www.novyrybnik.cz
GPS N 49°29'09", E 13°32'06"
Doba otevření 15.05. - 30.09.
Rozloha 45 000 m2
   
 

 

Parametry

Kategorizovaný kemp: ***
Kraj: Plzeňský kraj
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

 

Harmonogram uvolnění podnikatelských a dalších činností

Připravili jsem pro vás přehled uvolňování podnikatelských a dalších činností. Pro aktuálnost však sledujte web Ministerstva zdravotnictví ČR při kliknutí zde.

 

Český systém kvality služeb

 

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 

 

Partneři
 
 
 
 
 
 

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies