Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky
Středočeský kraj -> Autocamp Automotoklub ŠKODA

Autocamp Automotoklub ŠKODA

Autocamp Automotoklub Škoda
Autocamp Automotoklub Škoda
Kód položky :
112003
Dodací lhůta (Dny):
Skladem

Autokemp Autoklubu Škoda se nachází na okraji města Kosmonosy v nadmořské výšce 280 m. Příjezdové komunikace jsou v blízkosti kempu značeny.Kemp slouží jak pro návštěvníky s obytnými vozy a přívěsy,tak i pro návštěvníky se stany! Povrch pro přívěsy a stany je travnatý a většina kempu je stíněna ovocnými stromy.Dále kemp nabízí ubytování v dřevěných chatkách.Chaty jsou třílůžkové a čtyřlůžkové. V kempu je miniprodejna,restaurace nabízející občerstvení a teplá jídla.K odpočinku a posezení(u jídla či televize) je možné využít společenskou místnost. Návštěvníci s mohou jídlo připravovat i sami v kuchyňce, která je mimo jiné vybavena chladícími boxy. WC jsou splachovací.Ve sprchách a v umyvadlech teče teplá voda po celý den. Pro hry slouží volejbalové hřiště a k přátelskému posezení prostor pro táborový oheň. V noci je kemp osvětlen a od 22:00 se udržuje nočním klid s nočním hlídačem.Kemp je oplocen.Srdečně zveme všechny,kteří chtějí tento krásný kout naší republiky poznat.

 

Autokemp Autoklubu Škoda se nachází na okraji města Kosmonosy v nadmořské výšce 280 m. Příjezdové komunikace jsou v blízkosti kempu značeny.Kemp slouží jak pro návštěvníky s obytnými vozy a přívěsy,tak i pro návštěvníky se stany! Povrch pro přívěsy a stany je travnatý a většina kempu je stíněna ovocnými stromy.Dále kemp nabízí ubytování v dřevěných chatkách.Chaty jsou třílůžkové a čtyřlůžkové. V kempu je miniprodejna,restaurace nabízející občerstvení a teplá jídla.K odpočinku a posezení(u jídla či televize) je možné využít společenskou místnost.Návštevníci s mohou jídlo připravovat i sami v kuchyňce, která je mimo jiné vybavena chladícími boxy. WC jsou splachovací.Ve sprchách a v umyvadlech teče teplá voda po celý den. Pro hry slouží volejbalové hřištěa k přátelskému posezení prostor pro táborový oheň. V noci je kemp osvětlen a od 22:00 se udržuje nočním klid s nočním hlídačem.Kemp je oplocen.Srdečně zveme všechny,kteří chtějí tento krásný kout naší republiky poznat.

Kategorizovaný kemp **
Adresa kempu Pod Oborou 1, 293 06 Kosmonosy
Telefon +420 607 665 045, +420 607 905 592
Email camp@amkskodacz
Web www.amkskoda.cz/index.php/autocamp
GPS N 50°26'39", E 14°54'55"
Doba otevření 14.04 - 30.09.
Rozloha 2 000 m2
   
 

 

Parametry

Kategorizovaný kemp: **
Kraj: Středočeský kraj
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

Veletrh CARAVANING Brno 21. - 24. 8. 2021

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 
Partneři
 
 
 
 
 
   

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies