Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky
Zlínský kraj -> Chatová osada Retaso Horní Bečva

Chatová osada Retaso Horní Bečva

Chatová osada Retaso Horní Bečva
Kód položky :
315160
Dodací lhůta (Dny):
Skladem

Rekreační a táborové středisko odborů „Retaso“ se nachází na katastru obce Horní Bečva. V rekreačním budově hotelového typu, srubových chatách a bungalovech jsou ubytovací prostory s celkovou kapacitou 170 lůžek včetně možnosti přistýlek. V budově hotelového typu jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje s kapacitou 53 lůžek. Velmi oblíbené jsou srubové chaty, kde v každé z pěti chat je 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích , přičemž v každém pokoji je sociální zařízení. Další čtyři chaty poskytují rovněž 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích a v každé chatě této turistické kategorie je sociální zařízení. Bungalovy (nadstandard) jsou umístěny ve zděných budovách se samostatnými vchody. Pokoje s krytou, prosklenou i otevřenou terasou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou. V jídelně a restauraci s bufetem je možné si objednat jídla z české i mezinárodní kuchyně a rovněž i speciality místní a krajové.

Chatová osada Retaso Horní Bečva

Rekreační a táborové středisko odborů „Retaso“ se nachází na katastru obce Horní Bečva. V rekreačním budově hotelového typu, srubových chatách a bungalovech jsou ubytovací prostory s celkovou kapacitou 170 lůžek včetně možnosti přistýlek. V budově hotelového typu jsou dvou až čtyřlůžkové pokoje s kapacitou 53 lůžek. Velmi oblíbené jsou srubové chaty, kde v každé z pěti chat je 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích , přičemž v každém pokoji je sociální zařízení. Další čtyři chaty poskytují rovněž 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích  a v každé chatě této turistické kategorie je sociální zařízení. Bungalovy (nadstandard) jsou umístěny ve zděných budovách se samostatnými vchody. Pokoje s krytou, prosklenou i otevřenou terasou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou.  V jídelně  a restauraci s bufetem je možné si objednat jídla z české i mezinárodní kuchyně a rovněž i speciality místní a krajové.  

Kategorizovaný kemp ***
Adresa kempu Horní Bečva č. ev. 240, 756 57 Horní Bečva
Telefon +420 607 821 087
Email retaso@retaso.cz
Web www.retaso.estranky.cz
GPS 49.4362031N, 18.2658653E

Parametry

Kraj: Zlínský kraj
Kategorizovaný kemp: ***
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

25. Dahlie Rallye v Autokempinku Konopáč: 25. - 28. 08. 2022

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 
Partneři
 
 
 
 
 
   

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies