Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky

Jak získat certifikát Českého systému kvality služeb: 

Prvním krokem k zapojení se do ČSKS je rozhodnutí organizace o vstupu do systému. Tento krok je zásadní, neboť předpokládá, že si organizace uvědomuje důležitost poskytování kvalitních služeb zákazníkům a chce na zvyšování kvality pracovat.

Následně se organizace zaregistruje jednoduchým způsobem na webových stránkách www.csks.cz do samotného systému. Po registraci si vyberete termín a místo školení Trenérů kvality I. stupně, které Vám nejvíce vyhovuje. Každá oblast má určeného svého koordinátora, který Vám bude pomáhat v celém procesu certifikace Vaší organizace a proškolí Vás na Trenéry kvality I. stupně.

Na školení Trenérů kvality I. stupně se naučíte na praktických cvičeních pracovat s kvalitou služeb a poznáním potřeb zákazníka. Po návratu do Vaší organizace je velmi důležité si sednout se zaměstnanci a stanovit si Vaši vizi a směr, kterým chcete dále rozvíjet Vaši organizaci a Vaše služby. Pak již nebude pro Vás problém zavést požadavky ČSKS, připravit kvalitní vizi, rozpracovat proces organizace, plán opatření a zásady péče o Vašeho zákazníka. Při zpracování jednotlivých kroků se určitě i Vám ukáže řada drobných nedostatků, které mohou Vaši zákazníci vnímat negativně, a tak je budete moci postupně odstranit.

Po zavedení veškerých požadavků ČSKS ve Vaší organizaci, zpracujete jednoduše v on-line nástrojích na stránkách www.csks.cz Vaši vizi, proces organizace, plán opatření a zásady péče o zákazníka, tak jak se naučíte na školení, a pak již zbývá jen odeslat vše k hodnocení nezávislému hodnotitelskému centru. Po úspěšném hodnocení Vám bude přidělen Certifikát stupně I Českého systému kvality služeb.

Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

EET jednoduše a spolehlivě  TOP pokladna.cz

Jednoduché, spolehlivé a cenově velmi dostupné EET řešení od společnosti Wincor Nixdorf, jedničky na českém a evropském trhu v oblasti pokladních systémů.

Se společností Wincor Nixdorf jsme pro Vás domluvili výhodnější obchodní podmínky, které Vám umožní nákup EET pokladen se slevou několika set korun oproti standardním cenám. Abyste získali zvýhodněnou cenovou nabídku, je třeba při objednávce zadat slevový kód, který je: CAMP

Nabídku od společnosti naleznete zde a zde propagační leták.

LMC slaví 5 let na Českém trhu

Obytné vozy značky LMC jsou na Českém trhu od roku 2012 a letos slaví 5 let úspěšného prodeje. Vývoj v obytných vozech LMC stále stoupá, hlavní konkurenční výhody všichni dobře znají, což svědčí o stále zvyšujícím se zájmu o obytné vozy a karavany značky LMC. Když nakoukneme do historie, zjistíme, že od roku 1991 je LMC součástí skupiny Hymer a v roce 2015 slavilo LMC 60 let vášně pro karavaning. Celý článek ke stažení zde.

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 

 

Partneři
 
 
 
 
 
 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu