Asociace kempů České republikywww.camp-cr.cz
Asociace kempů České republiky
Středočeský kraj -> Autokemp - Ubytovna SK Mšeno

Autokemp - Ubytovna SK Mšeno

Autokemp - Ubytovna SK Mšeno
Kód položky :
112017
Dodací lhůta (Dny):
Skladem

Sportovní klub Mšeno byl založen v roce 1930, kdy měl hlavní úkol rozvoj kopané ve Mšeně. 2. května 1948 byl sloučen s Českou obcí sokolskou, kdy do roku 1990 nesl název Sokol Mšeno oddíl kopané. V roce 1990 dochází k rozdělení tělovýchovy ve Mšeně a kopaná se vrací k původnímu názvu. SK Mšeno dostává zpět sportovní stadion zatím co České obci sokolské zůstává budova sokolovny.

Autokemp SK MŠENO

Sportovní Klub Mšeno, autokemp, cykloturistika, letní ubytování. SK Mšeno spravuje v současné době sportovní stadion, který je znám po celém světě díky závodům na ploché dráze, která se zde jezdí na mezinárodní úrovni. V areálu včetně autokempu, ubytovacího a restauračního provozu jsou k dispozici 2 fotbalová hřiště, antukový kurt, dětské hřiště, ovál pro závody v ploché dráze, depo, krytá tribuna a další travnaté plochy s možnosti dalšího vyžití. Areál je využíván pro letní kulturní akce, různé motoristické a cykloturistické srazy, pro podnikové turnaje, hasičské a motoristické soutěže. V příznivé zimě je ovál a stadion využíván pro běžky. Sportovní klub Mšeno nabízí možnost uspořádání vaši akce na stadionu SK Mšeno s možností ubytování účastníků. Nabídka pro výlety do okolí Mšena: Vzhledem k množícím se vykrádání automobilů a zpoplatnění parkoviště u koupaliště, nabízí SK Mšeno pro cyklisty a turisty v rámci projektu "cyklisté vítáni" zdarma možnost parkování vašeho auta po dobu výletu po okolí, v uzavřeném prostoru sportovního areálu SK Mšeno.
Po dojezdu z výletu možnost osprchování v sociálním zařízení SK Mšeno za symbolickou cenu 30,- Kč za osobu. Možnost stravy a občerstvení v restauraci "Stadion". Naše ubytovací zařízení v rámci dohody s KČT poskytuje slevu 40,- Kč na kartu EUROBEDS na ubytování v našem zařízení.

Kategorizovaný kemp ***
Adresa kempu Boleslavská 398, 27735 Mšeno
Telefon +420 607 846 752
Email skmseno@seznam.cz
Web www.autokempskmseno.sluzby.cz
GPS 50.4349900N, 14.6473275E

Parametry

Kraj: Středočeský kraj
Kategorizovaný kemp: ***
Mapa ČR Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Pardubický kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Jihočeský kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Hlavní město Praha Středočeský kraj
Kontakt

Asociace kempů ČR

Náměstí Míru 925, 538 03 Heřmanům Městec

E-mail: info@camp-cr.cz

IČ: 14892928

Manažer: Martin Písař, tel. 607 682 433 email: pisar@camp-cr.cz

Předseda asociace: Bohumil Starý, tel. 602 371 768 email: stary@camp-cr.cz

Novinky

Veletrh CARAVANING Brno 21. - 24. 8. 2021

S výběrem správného kempu lidem pomáhají hvězdičky

Reportáž Radio Žurnálu si můžete poslechnout zde nebo si ji přečíst na stránkách na stránkách českého rozhlasu. 
Partneři
 
 
 
 
 
   

 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies